+ Додати рецепт

Меню для розвантажувальних днів

By Petro

03 Листопада 2022

Для того, щоб відчувати себе завжди легше, рекомендується виділяти регулярні розвантажувальні дні. В ідеалі, розвантажувальні дні слід влаштовувати не менше двох-трьох разів на місяць. Розвантажувальні дні – відмінний спосіб виведення з організму токсинів і шкідливих речовин, тонізації організму і налагодження важливих обмінних процесів.

Навіщо потрібен розвантажувальний день?

Розвантажувальні дні є великою підмогою.

  1. щоб не набрати зайву вагу, яку ви ненавидите.
  2. після завершення детоксикаційної програми або тривалої дієти.
  3. після рясного святкування і надмірної обжерливості.

Наприклад, якщо ви не любите гречку, ви можете розвантажуватися на продуктах, які вам подобаються, наприклад, на огірку або кефірі.

Меню в розвантажувальні дні має бути низькокалорійним, страви – максимально легкими, а напої – максимально рясними. Якщо цього дотримуватися, швидко нормалізується травлення, покращиться робота серця, очистяться печінка, нирки і судини. Та й загальне самопочуття після розвантажувального дня помітно поліпшується і відмовлятися від нього ні в якому разі не варто.

Що потрібно готувати дні?

Меню розвантажувального дня, що складається з соку, фруктів і вівсянки, вважається одним з найкращий. Вівсянка ідеально підходить для тонізації кишківника і насичення його різноманітними поживними речовинами. Вівсяна каша на кефірі дуже смачна і корисна.

Рибні страви – чудова можливість нормалізувати холестериновий і жировий обмін, а також отримати необхідну кількість вітамінів і мінералів. Спробуйте, зокрема, рибу, приготовану на пару, адже вона має ніжний та вишуканий смак.

Рекомендується вживати нежирне м’ясо (телятину, індичку, ніжне куряче філе). Смачне куряче філе на пару подарує вам відчуття ситості та піднесеного настрою!

Вживання гороху, сочевиці та бобових. Страви з них слід супроводжувати легким овочевим салатом. Також можна приготувати гарний теплий салат безпосередньо з квасолі.

Не останню роль тут відіграє молочний розвантажувальний день. Особливо добре вона справляється з функціями, покладеними на якісний біо кефір та нежирний кисломолочний сир.

preview
19

Переглянь ще статті