+ Додати рецепт

Секрет пишної та смачної випічки

By Petro

15 Листопада 2022

Випічка – ціле мистецтво. Кожна господиня хоче, щоб її торти, пироги і булочки завжди були повітряними і смачними. Насправді цього не так вже й складно досягти, якщо знати кілька простих секретів.

Розсипчаста і пишна випічка – мрія кожної господині. Для його приготування в тісто рекомендується класти тільки жовтки. А розм’якшений до густоти сметани жир додавати вже в кінці замішування або під час замішування тіста – в цьому випадку його бродіння покращиться в рази. Не менш важливо Інакше якість значно знизиться. А як тільки суп перебродить, можна сміливо додавати сіль, чого перед цим робити не варто.

Чим більше жиру і менше рідини в тісті, тим більш розсипчастим воно буде. Ще одна найважливіша умова для випічки смачного хліба – вологе тісто. Щоб тісто вийшло максимально пишним, борошно потрібно ретельно просіяти. Також рекомендується додавати в тісто розведений картопляний крохмаль, щоб пиріг з хлібом на наступний день залишався вологим. Також для цієї мети в гашене тісто, крім молока, можна додати півсклянки мінеральної води з чайною ложкою соди, розведеної оцтом або лимонною кислотою.

При приготуванні дріжджового тіста важливо пам’ятати, що при замісі всі інгредієнти повинні бути кімнатної температури – вийнятий з холодильника продукт значно сповільнює розростання тіста. Рідина для приготування дріжджового тіста повинна бути нагріта до 30-35°С. ступенів у всіх випадках. Незалежно від того, висока чи холодна температура, дріжджі почнуть втрачати активність. Тепер, перед тим як відправити тісто в духовку, його потрібно побродити близько 15-20 хвилин.

preview
35

Переглянь ще статті