+ Додати рецепт

Як замаринувати шашлик

By Petro

10 Листопада 2022

Маринувати шашлики – чи не головне завдання. Не варто недооцінювати, саме маринад сильно відрізняє шашлик, приготований навіть на одному вогні, але замаринований різними способами. У чому ж секрет маринування шашлику. 

Як правильно маринувати шашлик

Добре маринувати шашлики в натуральній мінеральній воді. У мінеральній воді м’ясо дуже швидко маринується, буквально годину – і вже можна насаджувати на шампури. Мінеральна вода найкраще зберігає справжній смак м’яса під час смаження, але інші інгредієнти, такі як оцет та інші подібні продукти, можуть його заглушити.

В якості кислих продуктів для розм’якшення м’яса в маринадах можна використовувати сік лимона, граната, сухе вино.

Смачного шашлику без цибулі не буває. Це обов’язковий інгредієнт маринаду: цибуля розм’якшує м’ясо, що робить його соковитим. Цибулю для барбекю зазвичай крупно нарізають. Однак практика показала, що чим дрібніше нарізка, тим краще м’ясо просочується маринадом. А щоб прикрасити шашлик великими кільцями цибулі, такий лук можна підготувати в процесі смаження.

Особливу увагу варто звернути на спеції в маринаді. Це може бути суміш покупних спецій для шашлику. Але при виборі букета приправ для маринаду краще скористатися своїми смаковими рецепторами. Найголовніше, щоб в маринаді були перець і сіль. У багатьох країнах використовуються маринади для м’яса з кмином, гвоздикою, кмином, базиліком, розмарином, майораном, мускатним горіхом, хмелі-сунелі, коріандром і іншими спеціями, які можна потовкти в ступці або подрібнити іншим способом.

preview
21